Svatby 2020

First minute 2022

Chystáte svatbu v roce 2022 ? Zamluvte si termín !!! Za každý rezervovaný potah, ubrus, sukni z půjčovny a další vybrané zboží obdržíte slevu až 5-10% z pronájmu nebo jinou výhodu podle povahy a množství zapůjčených věcí !!! Akce platí pro rezervace s uhrazenou rezervační zálohou do 15.1. 2022. Platí pro konkrétní termín i předběžné rezervace na období, kde přesný den zatím nebyl stanoven ! V případě zrušení akce z důvodu pandemického zákazu se ZÁLOHY VRACÍ !

Pokračovat:: First minute 2022
Garance vrácení záloh

Garance vrácení záloh

Často se nás ptáte jak dlouho dopředu rezervovat a co když se akce zruší z důvodu pandemického zákazu. V takovém případě Vám ZÁLOHU VRÁTÍME.

Pokračovat:: Garance vrácení záloh
Svatba na zahradě, zahradní svatby

Svatba na zahradě, zahradní svatby

V letošní sezóně sledujeme trend zahradních svateb či svateb na chatách a penzionech. Proč tomu tak je a jak Vám s nimi můžeme pomoci ?

Pokračovat:: Svatba na zahradě, zahradní svatby

Rezervace termínů s garancí

Předpokládáme, že minimálně v letních měsících půjde stejně jako minulý rok bez rizik menší svatby a oslavy provozovat. Zaplacené zálohy Vám v případě turnusů zrušených z důvodů epidemie vrátíme nebo přesuneme na jiný termín. Pro venkovní prostředí určitě využijete i osvětlené párty stany a další komponenty.

Pokračovat:: Rezervace termínů s garancí
PF 2021

Děkujeme za přízeň

Vážení zákazníci, přátelé, příznivci. Děkujeme za přízeň a budeme se na Vás moc těšit v příští sezóně.

Pokračovat:: Děkujeme za přízeň

Svatební dárkové poukazy

Možnost dárkových poukazů, odeslání v dárkové obálce i digitálně na poslední chvíli emailem. I touto cestou tak můžete budoucím novomanželům finančně ulevit při svatební organizaci.

Pokračovat:: Svatební dárkové poukazy

Vánoční ozdoby s potiskem

Vánoční ozdoby s vlastním jménem či jiným popiskem.Ozdoby se jménem, darováním, datum či jiným motivem na míru.

Pokračovat:: Vánoční ozdoby s potiskem
Svatby rezervace termínů 2021

Rezervace termínů 2021

Zahájili jsme rezervaci termínů na sezónu 2021. Co bude dál nikdo neví. Ale předpokládáme, že stejně jako letos proběhnou alespoň letní a časně podzimní turnusy. S tím, že bude umožněn případný přesun termínů.

Pokračovat:: Rezervace termínů 2021
Zapůjčení dekorace + nádobí na oslavy, výročí

Zapůjčení dekorace + nádobí na oslavy, výročí

Nabízíme zapůjčení kompletních sad dekorací pro uspořádání oslav, výročí, Vánoc, narozenin. Zapůjčíme Vám potahy na židle, ubrusy, talíře, sklenice, příbory. Doprava po celé ČR až do domu !!

Pokračovat:: Zapůjčení dekorace + nádobí na oslavy, výročí

Svatby do 18.10. do 100 lidí

Na základě četných dotazů sdělujeme, že svatby do 18.10. mohou být v počtu 100 lidí. Restrikce se zavádí až po tomto datu, kdy bude počet osob omezen na 30.

Pokračovat:: Svatby do 18.10. do 100 lidí

Podzimní svatby

Aktuální nařízení nám všem opět dost komplikují život. Aktuálně se proslýchá, že budou svatby omezené pouze do 30 osob.

Pokračovat:: Podzimní svatby
Pronájem párty stany na svatbu

Přestěhujte akce ven

Dodáváme párty stany různých velikostí. Pokud řešíte komplikace v souvislosti s aktuálními nařízeními u vnitřních akcí, pomůžeme Vám akci přestěhovat na čertsvý vzduch.

Pokračovat:: Přestěhujte akce ven
Samolepky na podlahy

Obří samolepky na podlahy

Vyrábíme velkoformátové samolepky na podlahy. Monogramy na svatby, loga na firemní akce, motivy pro školy a děti.

Pokračovat:: Obří samolepky na podlahy
Svatební půjčovna doprava ZDARMA

Doprava v regionu Litomyšl a okolí ZDARMA

Určitě máte před svatbou jiné starosti, než svážení zapůjčených věcí. V Litomyšli a přilehlém okolí nabízíme dopravu objednávek nad 1500,- naším osobním vozem zdarma.

Pokračovat:: Doprava v regionu Litomyšl a okolí ZDARMA

Půjčovna v plném provozu

Svatební půjčovna je v plném provozu, jsme připraveni řešit Vaše požadavky. Vše v souladu s hygienickými předpisy.

Pokračovat:: Půjčovna v plném provozu
Svatební video

Změna youtube kanálu

Z technických důvodů stěhujeme naše videa do nového youtube kanálu. Pokud jste našimi odběrateli, prosím nastavte si odběr na tento nový kanál, starý již nebude aktualizován.

Pokračovat:: Změna youtube kanálu
Svatební půjčovna online

Aktuální stav + volné kapacity

Aktuálně je většina větších svateb zrušených svateb či přesunutých na podzim. Nyní se paradoxně nabízí možnost využít uvolněných červnových termínů jak u nás v půjčovně, tak v kulturních zařízeních a na úřadech.

Pokračovat:: Aktuální stav + volné kapacity

Svatby jsou povoleny

Aktuálně jsou svatby povolené ve velmi omezeném kruhu 10 lidí. Od 11.5. by pak měly být dle předběžných informací povolené i svatby do 100 lidí. Přes léto se pak obecně uvažuje o kulturních akcích pro maximálně 150 - 200 účastníků.

Pokračovat:: Svatby jsou povoleny
Koronavir, svatby

Aktuální informace svatby vs. koronavir

Aktuální informace o svatebním dění a koronaviru !!! Situace se zatím vyvíjí tak, že se hodně svateb v příštích měsících ruší nebo překládají na podzim (říjen / listopad) - do mimosezónních termínů.

Pokračovat:: Aktuální informace svatby vs. koronavir
Samolepka, karanténa, koronavir, rouška

Samolepky karanténa, koronavir

Řežeme samolepky na podlahy a nábytek související s karanténou a koronavirem. Na základě aktuální poptávky řežeme oddělující čáry, šipky,  instruktážní samolepky a motivy na míru.

Pokračovat:: Samolepky karanténa, koronavir

Svatební samolepky

Svatební samolepky, výroba nálepekVyrábíme svatební samolepky, monogramy, nápisy ze samolepících plotrovaných fólií. Vyrábíme samolepky na auto, nálepky na svatbu, nálepky na dárky, monogramy na svatební dary, nálepky na zeď.

Svatební eshop

Svatební eshop. Dodáváme kompletní sortiment svatebních potřeb: svatební krabičky, dekorace, svatební vývazky, svatební placky, košíčky na koláčky, konfety, bublifuky, balonky, krystaly, ubrousky a další ...-

Párty servis, ozvučování

Párty stany, skákací hradyNabízíme komplexní zajištění akcí pro děti i dospělé. Párty stany, skákací hrady, ozvučování obřadů, program pro děti. Eventová agentura Litomyšl, párty servis.

Nahoru
svatební půjčovna Litomyšlsvatební vývazky, výroba svatební vývazky, vývazky juta, vývazky, vintage, svatební potahy na židle, svatební agentura Litomyšl, svatební trička, svatební výzdoba, košíčky na svatbu, krabičky na cukroví, krabičky na svatbu, svatební konfety, svatební mandle, dekorace na svatbu, svatební brána, svatební výzdoba, dekorace na venkovní svatbu, Dolní Újezd, Litomyšl, Svitavy, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, nafukovací balonky, dekorační balonky, tvarovací balonky na karneval, modelovací balonky, svatebnfí potahy, svatební potahy na židle, zapůjčení potahů, půjčovna svatební potahy, skákací hrady, pronájem skákací hrad, pronájem trampolína, hudba na svatbu, svatební projekce, svatební potahy Litomyšl, svatební potahy Dolní Újezd, svatební potahy Skuteč, svatební potahy Svitavy, svatební potahy Polička, svatební potahy Vysoké Mýto, svatební potahy Ústí nad Orlicí, svatební potahy Česká Třebová, svatební potahy Budislav, svatební potahy Proseč, svatební potahy Chrudim, elastické potahy na židle, potahy na kancelářské židle, potahy na banketové židle, samolepky, svatební samolepky, samolepky na auto, dekorační samolepky, samolepky pro děti, polepy Litomyšl, svatební nálepky, placky, odznaky, magnetky, magnetky na ledničku, zapůjčení rautová sukně, skirting, ubrusy, zapůjčení ubrusů, půjčovna ubrusů, pronájem párty stanů, půjčovna párty stanů, dekorační juta, juta na svatbu, svatební květiny, služby pro hotely a penziony, restaurace, zapůjčení slavobrány, půjčovna slavobrána, pronájem slavobrány, svatba svépomocí, zapůjčení kávovaru, pronájem kávovar na svatbu, firemní akci, projekce na svatbu, dotyková obrazovka na svatbu, gastro vybavení, obří omalovánky, originální dárky na svatbu, hotelový servis, event agentura, eventová agentura, párty servis, svatební půjčovna do domu, půjčovna nádobí, gastro půjčovna, reflexní doplňky, virtuální realita Litomyšl, karanténa, koronavir, roušky, samolepky, tisk, kopírování, skenování, laminování, vánoční ozdoby s vlastním jménem

Akce-pro-deti.cz - Svatební potahy Litomyšl, Zajisteni-svateb.cz, Placky, magnetky, samolepky, webdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM, Webdesign, Skákací hrady Litomyšl, Půjčovna párty stany Litomyšl,
Eshop počítače, weby, it služby

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Informace o zpracování osobních údajůInformace o CookiesObchodní podmínky
Zajištění svateb Twitter / Zajištění svateb Google plus / Zajištění svateb Youtube / Zajištění svateb Youtube / Zajištění svateb Zajisteni-svateb.cz na zbozi.cz  Zajisteni-svateb.cz na Heureka.cz