Pronájem párty stany na svatbu

Přestěhujte akce ven

Dodáváme párty stany různých velikostí. Pokud řešíte komplikace v souvislosti s aktuálními nařízeními u vnitřních akcí, pomůžeme Vám akci přestěhovat na čertsvý vzduch.

Pokračovat:: Přestěhujte akce ven
Samolepky na podlahy

Obří samolepky na podlahy

Vyrábíme velkoformátové samolepky na podlahy. Monogramy na svatby, loga na firemní akce, motivy pro školy a děti.

Pokračovat:: Obří samolepky na podlahy
Svatební půjčovna doprava ZDARMA

Doprava v regionu Litomyšl a okolí ZDARMA

Určitě máte před svatbou jiné starosti, než svážení zapůjčených věcí. V Litomyšli a přilehlém okolí nabízíme dopravu objednávek nad 1500,- naším osobním vozem zdarma.

Pokračovat:: Doprava v regionu Litomyšl a okolí ZDARMA

Půjčovna v plném provozu

Svatební půjčovna je v plném provozu, jsme připraveni řešit Vaše požadavky. Vše v souladu s hygienickými předpisy.

Pokračovat:: Půjčovna v plném provozu
Svatební video

Změna youtube kanálu

Z technických důvodů stěhujeme naše videa do nového youtube kanálu. Pokud jste našimi odběrateli, prosím nastavte si odběr na tento nový kanál, starý již nebude aktualizován.

Pokračovat:: Změna youtube kanálu
Svatební půjčovna online

Aktuální stav + volné kapacity

Aktuálně je většina větších svateb zrušených svateb či přesunutých na podzim. Nyní se paradoxně nabízí možnost využít uvolněných červnových termínů jak u nás v půjčovně, tak v kulturních zařízeních a na úřadech.

Pokračovat:: Aktuální stav + volné kapacity

Svatby jsou povoleny

Aktuálně jsou svatby povolené ve velmi omezeném kruhu 10 lidí. Od 11.5. by pak měly být dle předběžných informací povolené i svatby do 100 lidí. Přes léto se pak obecně uvažuje o kulturních akcích pro maximálně 150 - 200 účastníků.

Pokračovat:: Svatby jsou povoleny
Koronavir, svatby

Aktuální informace svatby vs. koronavir

Aktuální informace o svatebním dění a koronaviru !!! Situace se zatím vyvíjí tak, že se hodně svateb v příštích měsících ruší nebo překládají na podzim (říjen / listopad) - do mimosezónních termínů.

Pokračovat:: Aktuální informace svatby vs. koronavir
Samolepka, karanténa, koronavir, rouška

Samolepky karanténa, koronavir

Řežeme samolepky na podlahy a nábytek související s karanténou a koronavirem. Na základě aktuální poptávky řežeme oddělující čáry, šipky,  instruktážní samolepky a motivy na míru.

Pokračovat:: Samolepky karanténa, koronavir
Bílý párty stan na svatbu

Sleva párty stany za včasnou rezervaci

Spouštíme akci na včasnou rezervaci svatebních stanů 5x10m sleva 500,- . Platí na rezervace s uhrazenou zálohou do 31.1.2020. Slevu lze uznat i v případě objednávky více kusů menších stanů.

Pokračovat:: Sleva párty stany za včasnou rezervaci
Dárkový poukaz na svatbu, poukaz k Vánocům

Dárkový poukaz na svatbu

Nevíte co k Vánocům a připravují Vaši známí svatbu ? Máme pro Vás poukaz - jak tištěný tak digitální. Možnost objednávat do poslední chvíle  do 23.12. 2019

Pokračovat:: Dárkový poukaz na svatbu
Virtuální realita pronájem

Virtuální realita

Virtuální realita program pro děti i dospělé. Projděte se po Měsíci, sáhněte si na velrybu, podívejte se do pohádky, zastřílejte si. Vše jakoby to bylo doopravdy.

Pokračovat:: Virtuální realita
Svatba Proseč, Svatba Sokolovna Proseč

Ukázka instalace potahů v Proseči

Ukázka instalace potahů na svatbě v Proseči.

Pokračovat:: Ukázka instalace potahů v Proseči
Svatby 2020

First minute 2020

Chystáte svatbu v roce 2020 ? Zamluvte si termín !!! Je tu opět akce First minute 2020. Za každý rezervovaný potah, ubrus, sukni z půjčovny a další vybrané zboží od nás obrdžíte košíček na koláčky ZDARMA či slevu až 5% z pronájmu nebo jinou výhodu podle povahy a množství zapůjčených věcí (doprava zdarma atd) !!! Akce platí pro rezervace s uhrazenou rezervační zálohou do 15.1. 2020. Platí pro konkrétní termín i předběžné rezervace na období, kde přesný den zatím nebyl stanoven.

Pokračovat:: First minute 2020
Dekorace na auto klobouk ženich

Dekorace na auto pro nevěstu a ženicha

Klobouk na auto pro ženicha, srdce na auto pro něvěstu. Dekorace na auto.

Pokračovat:: Dekorace na auto pro nevěstu a ženicha

Svatební půjčovna levná doprava po celé ČR

Bydlíte daleko ? Není problém. věci ze svatební půjčovny Vám dovezeme kamkoliv sběrnou službou a po svatbě si je u Vás zase vyzvedneme !!!

Pokračovat:: Svatební půjčovna levná doprava po celé ČR
Svatební smetáček a lopatka

Svatební smetáčky a lopatky

Vyrábíme svatební smetáčky a loptky s popisky na míru.

Pokračovat:: Svatební smetáčky a lopatky
Svatební placky, myrta na svatbu

Svatební placky myrta

Nemůžete sehnat klasickou myrtu ? Vyřešte to lišácky, svatební plackou s myrtou :-).

Pokračovat:: Svatební placky myrta
Prodej stuhy

Prodej stuh

Prodáváme kvalitní stuhy od českého výrobce. Novou sekci najdete v eshopu pod záložkou "Stuhy".

Pokračovat:: Prodej stuh
Klipsy k rautové sukni

Klipsy k rautovým sukním zdarma

K rautovým sukním dodáváme zdarma klipsy pro uchycení ke stolu. Na klipsy se pak rautová sukně jednoduše upevní suchým zipem.

Pokračovat:: Klipsy k rautovým sukním zdarma

Svatební samolepky

Svatební samolepky, výroba nálepekVyrábíme svatební samolepky, monogramy, nápisy ze samolepících plotrovaných fólií. Vyrábíme samolepky na auto, nálepky na svatbu, nálepky na dárky, monogramy na svatební dary, nálepky na zeď.

Svatební eshop

Svatební eshop. Dodáváme kompletní sortiment svatebních potřeb: svatební krabičky, dekorace, svatební vývazky, svatební placky, košíčky na koláčky, konfety, bublifuky, balonky, krystaly, ubrousky a další ...-

Párty servis, ozvučování

Párty stany, skákací hradyNabízíme komplexní zajištění akcí pro děti i dospělé. Párty stany, skákací hrady, ozvučování obřadů, program pro děti. Eventová agentura Litomyšl, párty servis.

Nahoru
svatební půjčovna Litomyšlsvatební vývazky, výroba svatební vývazky, vývazky juta, vývazky, vintage, svatební potahy na židle, svatební agentura Litomyšl, svatební trička, svatební výzdoba, košíčky na svatbu, krabičky na cukroví, krabičky na svatbu, svatební konfety, svatební mandle, dekorace na svatbu, svatební brána, svatební výzdoba, dekorace na venkovní svatbu, umělé květiny, Dolní Újezd, Litomyšl, Svitavy, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí, nafukovací balonky, dekorační balonky, tvarovací balonky na karneval, modelovací balonky, svatebnfí potahy, svatební potahy na židle, zapůjčení potahů, půjčovna svatební potahy, skákací hrady, pronájem skákací hrad, pronájem trampolína, hudba na svatbu, svatební projekce, svatební potahy Litomyšl, svatební potahy Dolní Újezd, svatební potahy Skuteč, svatební potahy Svitavy, svatební potahy Polička, svatební potahy Vysoké Mýto, svatební potahy Ústí nad Orlicí, svatební potahy Česká Třebová, svatební potahy Budislav, svatební potahy Proseč, svatební potahy Chrudim, elastické potahy na židle, potahy na kancelářské židle, potahy na banketové židle, samolepky, svatební samolepky, samolepky na auto, dekorační samolepky, samolepky pro děti, polepy Litomyšl, svatební nálepky, placky, odznaky, magnetky, magnetky na ledničku, zapůjčení rautová sukně, skirting, ubrusy, zapůjčení ubrusů, půjčovna ubrusů, pronájem párty stanů, půjčovna párty stanů, dekorační juta, juta na svatbu, umělé květiny, svatební květiny, služby pro hotely a penziony, restaurace, zapůjčení slavobrány, půjčovna slavobrána, pronájem slavobrány, svatba svépomocí, zapůjčení kávovaru, pronájem kávovar na svatbu, firemní akci, projekce na svatbu, dotyková obrazovka na svatbu, gastro vybavení, obří omalovánky, originální dárky na svatbu, hotelový servis, event agentura, eventová agentura, párty servis, svatební půjčovna do domu, půjčovna nádobí, gastro půjčovna, reflexní doplňky, stuhy, virtuální realita Litomyšl, karanténa, koronavir, roušky, samolepky

Akce-pro-deti.cz - InternetoveObchody.cz -Srovnání cen ušetřím.cz - Srovnávač zboží artikul.cz
Svatební potahy Litomyšl, Zajisteni-svateb.cz, Placky, magnetky, samolepky, webdesign Miroslav Lipavský - ELMICOM, Webdesign, Skákací hrady Litomyšl, Půjčovna párty stany Litomyšl, Půjčovna skákací hrady

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Informace o zpracování osobních údajůInformace o CookiesObchodní podmínky
Zajištění svateb Twitter / Zajištění svateb Google plus / Zajištění svateb Youtube / Zajištění svateb Youtube / Zajištění svateb Zajisteni-svateb.cz na zbozi.cz  Zajisteni-svateb.cz na Heureka.cz