Image
Image
Image
Image
Image

Svatební půjčovna

Provozujeme svatební půjčovnu a svatební eshop. Zajišťujeme dopravu po celé ČR. Půjčujeme svatební potahy na židle, rautové sukně, skirting, ubrusy, nádobí a další příslušenství. Vyrábíme svatební dekorace. Spolupracujeme se soukromými osobami, agenturami, hotely, penziony, restauracemi.

Svatební směrovky, bílé cedule - zapůjčení

Zapůjčení svatební směrovky, bílé svatební směrovky
bez DPH: 520,00 Kč
629,20 Kč
svatebni-smerovky5
svatebni-cedule-orez
svatebni-cedule-1
svatebni-cedule-2
svatebni-cedule-22
svatebni-navigace-cedule
svatebni-navigace-sipka-cedule-3
svatebni-smerovky-sipky.-cedule-bile-vintage-boho
svatebni-navigace-cedule-frantisek
svatebni-smerovky-navigace-cerne-pismo
Popis

Vyrábíme a půjčujeme svatební směrovky, navigační cedule, značky. Půjčíme Vám dřevěné cedule a vytvoříme nápisy dle Vašeho přání, vy pouze zatlučete do země do postavíte na určené místo. Rozměr jedné směrovky (šipky s nápisem) je cca 60x11x2 cm. Výška tyče standardně 150cm (možno upravit). Hodí se do venkovních i vnitřních prostor, kde je třeba hosty nasměrovat . Cena pronájmu je za kompletní směrovku se třemi ukazateli včetně polepu dle vlastního výběru a tyče (jako je na obrázku). Pokud potřebujete jiný počet směrovek, vyžádejte si individuální kalkulaci. V poznámce prosím uveďte počet cedulí a kam mají směřovat (doleva doprava, rovná cedule bez šipek). Polepy standardně používáme bílou nebo černou barvu, ale v případě požadavku lze dodat barvu na zakázku. Doprava po celé ČR k Vám i zpět (obousměrná přeprava 350,- Kč). Pokud si ceduli chcete nechat na památku, nemusíte ji vracet a zaplatíte 500,- Kč za směrovky. Navigační cedule lze využít nejen na svatbu, ale také na oslavy, či firemní akce, dny otevřených dveří a podobně. Cedule je možné zapůjčit i odkoupit. Termín dodání cca 5 pracovních dnů.

Svatební půjčovna

Svatební půjčovna s působností po celé ČR. Zajišťujeme dopravu k zákazníkovi a zpět. Hlavní činností je zejména textil (ubrusy, potahy), nádobí a služby (praní, čištění).

Kontaktujte nás

  • Zajisteni-svateb.cz
  • 56961 Dolní Újezd 635
  • 772 727 008
  • zajisteni-svateb@seznam.cz